צוות הפורום

חברות פורום דבורה מגיעות ממגוון רקעים מקצועיים בתחומי המדיניות והביטחון הלאומי, ועם ניסיון רב ביניהן.

המייסדות שלנו וחברות הוועד המנהל הינן נשים מובילות בתחומן ורבות מהן גם תפקדו כראשונות בתפקידן ופרצו את תקרת הזכוכית בתפקידים שונים.


חברות הוועד המנהל וכן המייסדות פועלות כולן בהתנדבות בעמותה.

אל"מ רונית לבבי מורד

יו"ר הוועד המנהל

מכהנת כדירקטורית בגוגל ישראל.
לשעבר, ראש המטה של יחידה 8200.
מרצה בתחומי האסטרטגיה, ניהול פרויקטים והמנהיגות הרשתית.

ד"ר מיטל עירן-יונה

חברת הוועד המנהל

ד"ר מיטל עירן-ינה הינה סוציולוגית ארגונית ומומחית למגדר. הקימה וניהלה מרכז למחקר בחטיבת המחקר של אמ"ן צה"ל ולפני כן שימשה כראש פרויקט צבא-חברה במרכז למדעי ההתנהגות בצה"ל. כיום, עמיתת מחקר באוניברסיטת חיפה ויועצת אקדמית למכון ויצמן למדע ולאיחוד האירופי. 

סא"ל במיל' איילה הנגבי

חברת הוועד המנהל

איילה הנגבי, לשעבר ראש אגף מדיניות במשרד המודיעין וסא"ל במיל' ששירתה באמ"ן ובאג"ת. מתנדבת מספר שנים בקרן רוטשילד כמנטורית בתוכנית ״שגרירי קרן רוטשילד" ועוסקת גם בייעוץ אסטרטגי ובאימון רוחני.

אלינה שקולניקוב-שוורצמן

חברת הוועד המנהל

אלינה הינה מנהלת תחום האימפקט בקרן אדמונד דה רוטשילד (ישראל). תפקידיה האחרונים כללו ניהול בתוכנית החדשנות בחברת HPE SW והובלת התקשורת והמודיעין העסקי בסטארט-אפ הגיאו-פוליטי Wikistrat. ייסדה את Ms. Catt, מיזם חברתי לקידום החלטת 1325 של האו”ם והינה גם מייסדת שותפה של בית הגאונות (ישראל).

ד"ר עינת רונן

חברת הוועד המנהל

עו"ד, מגשרת במרחב הציבורי, יועצת אסטרטגית, מרצה ומובילה של תהליכים בין משרדיים ובין מגזריים בסוגיות חברתיות מורכבות, יועצת לאגף ממשל וחברה במשרד רה"מ. תפקידיה האחרונים כללו בין השאר, ראש תחום מיזמים לאומיים במכון אלכא לממשל-ג'וינט ישראל, מנהלת המח' לשת"פ במרכז פרס לשלום, מנהלת תכניות מיזם ממשלה-חברה אזרחית.

ד"ר שירה עפרון

חברת הוועד המנהל

ד"ר שירה עפרון היא חוקרת אורחת במכון למחקרי ביטחון לאומי. כמו כן, היא יועצת מיוחדת בנושאי ישראל למכון ראנד, שם ב-2017 היא הקימה תוכנית מחקר ייחודית על ישראל

תניה מורקס

מנהלת הפורום

תניה מורקס הינה מנהלת עמותת פורום דבורה מזה שנתיים. לפני שהצטרפה לפורום, תניה ניהלה את השלוחה הישראלית של ארגון ה-Conservative Friends of Israel, ארגון במפלגה השמרנית בפרלמנט הבריטי וכן את השלוחה הישראלית של הפורום למנהיגות ישראל-אוסטרליה-בריטניה

©2020 by Forum Dvorah