צוות הפורום

חברות פורום דבורה מגיעות ממגוון רקעים מקצועיים בתחומי המדיניות והביטחון הלאומי, ועם ניסיון רב ביניהן.

המייסדות שלנו וחברות הוועד המנהל הינן נשים מובילות בתחומן ורבות מהן גם תפקדו כראשונות בתפקידן ופרצו את תקרת הזכוכית בתפקידים שונים.


חברות הוועד המנהל וכן המייסדים פועלות כולן בהתנדבות בעמותה.

אל"מ רונית לבבי מורד

יו"ר הוועד המנהל

אל"מ רונית לבבי מורד, לשעבר ראש המטה של יחידה 8200, בה שירתה ברוב שנותיה בצה"ל. מרצה בתחומי האסטרטגיה והמנהיגות הרשתית. בימים אלה עושה את צעדיה הראשונים בעולם העסקי.

ד"ר מיטל עירן-יונה

חברת הוועד המנהל

ד"ר מיטל עירן-ינה הינה סוציולוגית ארגונית ומומחית למגדר. הקימה וניהלה מרכז למחקר בחטיבת המחקר של אמ"ן צה"ל ולפני כן שימשה כראש פרויקט צבא-חברה במרכז למדעי ההתנהגות בצה"ל. כיום, עמיתת מחקר באוניברסיטת חיפה ויועצת אקדמית למכון ויצמן  למדע ולאיחוד האירופי. 

סא"ל במיל' איילה הנגבי

חברת הוועד המנהל

איילה הנגבי, לשעבר ראש אגף מדיניות במשרד המודיעין וסא"ל במיל' ששירתה באמ"ן ובאג"ת. מתנדבת מספר שנים בקרן רוטשילד כמנטורית בתוכנית ״שגרירי קרן רוטשילד" ועוסקת גם בייעוץ אסטרטגי ובאימון רוחני.

ד"ר שירה עפרון

חברת הוועד המנהל

ד"ר שירה עפרון היא חוקרת אורחת במכון למחקרי ביטחון לאומי. כמו כן, היא יועצת מיוחדת בנושאי ישראל למכון ראנד, שם ב-2017 היא הקימה תוכנית מחקר ייחודית על ישראל

תניה מורקס

מנהלת הפורום

תניה מורקס הינה מנהלת עמותת פורום דבורה מזה שנתיים. לפני כן ניהלה את השלוחה הישראלית של ארגון ה-Conservative Friends of Israel, ארגון במפלגה השמרנית בפרלמנט הבריטי וכן ניהלה את השלוחה הישראלית של הפורום למנהיגות ישראל-אוסטרליה-בריטניה

©2020 by Forum Dvorah